Haberler / Blog

Işıklı Ve Işıksız Tabelalar

Yeni bir iş yeri açtığınız zaman, iyi bir dekor hazırlarsınız. Bu dekora, renk ve tasarım bakımdan uyumlu tabela seçenekleri de, tamamlayıcı özellik arz edecektir. Totem tabela seçenekleri, büyük yapısı nedeniyle ilk anda göze çarpmaktadır. Yol kenarında olan yola do ..

Devamı
En Çok Tercih Edilen Tabela Tasarımları

 Reklam tabelaları, ürün ve hizmetin insanlara doğrudan ulaşmasını sağlayan en eski araçtır. Bu nedenle de günümüzde de doğrudan ulaşması nedeniyle halen kullanılmakta ve hatta geliştirilen kitle iletişim araçlarının önüne geçmektedir. Çünkü insanların sürekli göz ö ..

Devamı
Estetik Dizaynlı Tabela

            Fırçayı eline alıp, düz bir zemin üzerine firma adını yazıp, telefon numarası yazmak, ne kadar etkili olur? Büyük bir marketin küçük bir afişle tabela sorununu geçiştirmesi, müşteri kategorisinde ne gibi olumsuzluklar meydana getirir? Bütün bu sorular, t ..

Devamı
İlk İzlenimde Tabela Önemlidir

            Bütün firmaların piyasadaki yüzü olan ve olmazsa olmaz içerisinde yer alan tabelalarda, özel model ve yeni sistemler tercih edilmektedir. Görsel olarak akılda kalıcı ve ilgi çekici totem tabela çeşitleri, bu kategorideki en devasa üründür. Büyük şirketle ..

Devamı
Reklamda İlk Adım Tabelalar

Açık hava reklamcılığında önemli bir yere sahip olan tabela, bir firma için en önemli konudur. Etkileyici bir iş yeri dekoru, dekora uyumlu bir tabela ile tamamlanmalıdır. Her firma için tabela çeşitleri bulunmaktadır.  Tabelada Etkili Çözüm            Totem tabela, ..

Devamı
Estetik Tabela Çalışmaları

            Tabelacılığın en önemli yanı, yıllarca bedava reklam yapmasıdır. Kaliteli ve etkileyici görünümünü yıllarca koruyan tabelalar, reklam konusunda etkili özelliklere sahiptir. Totem tabela çeşitleri, yüksek tasarım özellikleriyle, uzaktan okunabilir özellik ..

Devamı
Tabela Tasarımlarının Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

            23 yıldan bu yana sektörde faaliyet göstermeye devam eden ve yenilikçi yaklaşımı ile müşterilerinin tüm taleplerini karşılayan Tabela Sanat, yapmış olduğu başarılı çalışmaları ile birlikte her zaman için ilk tercih edilen kuruluşlar arasında yer almıştır. ..

Devamı
Şirketinizin Yeni Yüzü

            Ülkemizde en önemli hususlardan biri kuşkusuz tabela reklam hizmetidir. Tabela reklam hizmeti kategorisindeki çalışmalarda, sektörel farklılıklar önemlidir. Her sektörün kendine özgü tabela anlayışı vardır. Büyük işletmelerin kapısında her zaman için tot ..

Devamı