Her Sektöre Uygun Tabela Modelleri

Sektörde köklü bir geçmişe sahip olan ve uzman ekibi ile beraber müşterilerin isteklerine yanıt verebilecek en etkili çözümleri sunan Tabela Sanat, yenilikçi yapısı ile birlikte daha iyi hizmetler sunabilmek için gelişmeye devam etmektedir. Reklam yapmak için en etkili yöntemlerden biri olan tabelaları her ihtiyaca uygun özelliklerde tasarlayan başarılı firma, bunun için en yeni ve en ileri teknolojileri kullanmaktadır.

  Totem Tabelalar:

  Özellikle yol kenarlarında dikkat çekmesi açısından tercih edilen ve sık sık karşımıza çıkan totem tabela modelleri, hem reklam hem de bilgi amaçlı kullanılmaktadır. Yol göstermek amacı ile de kullanıldığı için çok önemli bir yere sahip olan totem tabelalar, devasa boyutu ile çok uzak mesafeden bile kolaylıkla görülebilmektedir. Açık alanlarda kullanılıyor olması sebebi ile en uygun malzemeler kullanılarak üretilen totem tabelalar, hava şartlarından etkilenmeden dayanıklı yapısını uzun yıllar korumaktadır. Kendi içerisinde de farklı çeşitleri bulunan totem tabelalar en uygun alan belirlenerek konumlandırılmalıdır.

  Kutu Harf Tabelalar:

  Günümüzde en fazla kullanılan tabela seçenekleri arasında yer alan ve müşteri taleplerine uygun olarak farklı ebatlarda üretimi mümkün olan kutu harf tabelalar, harflerin çıkıntılı bir şekilde dizayn edilmesi ile birlikte oluşturulmaktadır. İstenilen her alana kolaylıkla monte ettirilebilen kutu harf tabela modelleri, her sektörün kullanmış olduğu en etkili reklam yöntemleri arasında yer almaya devam etmektedir. Dış mekanlarda paslanmaz modellerin tercih edildiği kutu harf tabela tabelalar, hem şık hem de estetik görüntüsü ile özellikle alışveriş merkezlerinde tercih edilmektedir. Kaliteli yapısı ile dış etkenlere karşı üstün bir dayanıklılık gösteren bu tabelalar, tamamen müşterilerin taleplerine uygun olarak tasarlanmaktadır.

  Işıklı Tabelalar:

  Çok sayıda farklı özellikte ve görselde tasarlanarak müşterilerin beğenisine sunulmakta olan ışıklı tabela modelleri, hem dikkat çeken görüntüsü hem de dayanıklı yapısı ile sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Daha fazla müşterinin dikkatini çekmek ve markanın bilinirliğini arttırmak için son derece etkili olan ışıklı tabelalar, ilgi çeken yapısı ile birlikte hedef kitle ile iletişimin çok daha kuvvetli olmasını sağlamaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına yanıt verebilecek her türlü alternatife sahip olan ışıklı tabela modelleri, en düşük maliyet ile reklam yapma imkanı sağlamaktadır.

  Tabela Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler:

 Her bütçeye hitap edebilmesi amacı ile farklı alternatifleri ile birlikte tasarlanan tabela modelleri, her sektöre ve her amaca uygun özelliklerde tercih edilmelidir. Kullanılacak olan mekana ve oranın atmosferine de uygun olması gereken tabela seçenekleri, dış mekanlarda kullanılacaksa eğer hava şartlarına uygun malzemeler ile üretilmiş olması gerekmektedir. Tabela fiyatları belirlenirken kullanılan malzemeler, tabelanın hangi ebatta olacağı ve özellikleri göz önünde bulundurulmaktadır. Birçok önemli avantajı bir arada barındırmakta olan tabelalar, her zaman için en etkili ve en düşük maliyetli reklam yöntemleri arasında yer almaya devam edecektir. 

WhatsApp Destek