3D Tabela Sistemleri

21. yüzyılda bilgisayar teknolojisinin ve internet alt yapısının giderek yaygınlaşması beraberinde reklamcılık ve pazarlama alanında da yeni teknik tasarımlar kullanılarak tabela sistemlerinin oluşturulmasına zemin hazırladı. Elbette bu da beraberinde daha kaliteli, daha profesyonel ve daha etkileyici tabela fiyatları sistemlerinin oluşturulmasına da yol açtı.

 Bu anlayış doğrultusunda tutularak şirketlerin her yönüyle bilgisayar ortamında Adobe Indesign, Adobe Illustrator ve Corel Draw gibi üç boyutlu efektif programlar kullanarak hazırlamış oldukları reklam tasarımlarıyla firmaların ürün ve hizmetlerini pazarlamada son derece yenilikçi ve teknoloji tutumlarla hareket etmeyi sürdürerek profesyonel davrandıkları görülmektedir.

 Tüm bu yenilikler totem tabela, harf tabela ya da led ışıklı tabela sistemlerinin her birinde kullanılarak üç boyutlu tabela sistemlerinin meydana getirilmesin yol açmış oldu. Bu anlamda değerlendirilecek olunursa tamamen kaliteden taviz verilmeden son derece üst düzey bir yaklaşımla hizmet ortaya konulduğunu çok rahatlıkla belirtmek olanaklı hale gelecektir.

 En etkileyici totem tabela sistemleri

 Totem tabelalar özellikle yerden 7-8 m. yükseklikte olan ve abidevi bir görünüm halinde ürün ve hizmetlerin reklamını yapmak için tasarlanan tabela sistemidir. Bu tabela sisteminin en etkileyici örnekleriyle günümüzde de yaygın olarak kullanılmaya devam edilmesi onun diğerlerinden tamamen ayrılmasına neden olan yönünü meydana getirmektedir. En etkileyici totem tabela sistemleri arasında ışıklı ya da ışıksız tasarlanarak bilgisayar destekli çizimlerle tamamlanan yazılı totem tabelalar gelmektedir. Üstelik üç boyutlu bir görünüm kazanması için de yazıların hem renk hem de hacim dolgusu bakımından tamamen sıra dışı bir özelliği ortada yer almaktadır.

 Üç boyutlu kutu harf tabela sistemleri

 Kutu harf tabela sistemlerinin de kullanım alanları bir hayli yaygındır. Bu yönüyle kutu harf tabela sistemi olarak bilgisayar destekli grafik-tasarım yazılımları kullanılarak hazırlanan üç boyutlu (3D) yazı kuşakları ve renklendirme çalışmaları yer almaktadır. Bu da firmaların daha etkili bir şekilde tüm ürün ve hizmetlerinin tanıtımında dikkat çeken yönleri oluşturur. Ayrıca söz konusu tabela sistemlerinin her anlamda dikkat çeken niteliği olarak bilgisayar destekli hazırlanmış CNC kesim paslanmaz gümüş krom malzemeden hazırlanması da en yeni özelliklerini yansıtır.

Rengarenk ışıklı led tabela sistemleri

Işıklı tabelalar firmaların ürün ve hizmetlerinin en aktif tanıtım araçlarını oluşturur. Bu da onun etkileme, görselliğe hitap etme açısından son derece işlevsel bir yönünü meydana getirmektedir. Bütünüyle dikkatleri üzerine çeken bu yönler dikkate alınarak değerlendirilecek olunduğu zaman ışıklı tabela sisteminin yaygınlık kazanması anlamında birçok işlevlerinin var olduğunu belirtmek mümkün olacaktır. Bu bakımdan geliştirilmiş pleksi ışıklı led tabela sistemleriyle her anlamda görsel zenginlik katan sıra dışı yaklaşımlara yer verilerek üst düzey çalışmaların meydana getirildiği ortada dura nitelikleri oluşturur. Bütün bunlar da tamamen sıra dışı ve tamamen profesyonelce hazırlanan yaklaşımları ortaya koyması açısından temel anlamda dikkat çeken özellik olarak karşımıza çıkar.  

WhatsApp Destek