Haberler / Blog

3D Tabela Sistemleri

21. yüzyılda bilgisayar teknolojisinin ve internet alt yapısının giderek yaygınlaşması beraberinde reklamcılık ve pazarlama alanında da yeni teknik tasarımlar kullanılarak tabela sistemlerinin oluşturulmasına zemin hazırladı. Elbette bu da beraberinde daha kaliteli, ..

Devamı
Açık Hava Reklamcılığı Ve Tabelalar

Boyut olarak büyük olan ve yol kenarlarında özellikle şehirlerarası yolların kenarlarında kullanılan totem tabela çeşitleri, ışıklı veya ışıksız üretilmektedir. Petrol istasyonlarında, fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde ve benzeri büyük firmalarda, totem tabela, i ..

Devamı
Tabela Işıklandırma İşlemlerinde Yenilikler Devam Ediyor

Sanatsal özellikleriyle dikkat çeken tabelalar, müşteri kategorisinde ilgi görmektedir. Özel renk tasarımının yanı sıra ışıklandırma seçenekleri de oldukça önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir. Açık havada en etkili reklam özelliğine sahip olan, ışıklı ve et ..

Devamı
Tabela İmalatı Ve Montajı

Bir firma için en önemli unsurlardan biri tabeladır. Tabelalar çeşitli özelliklere sahiptir. Totem tabela, kutu harf tabela, led tabela, kompozit tabela ve dijital baskı tabela gibi çeşitlerle üretilen tabelalar, ışıklı veya ışıksız bir şekilde üretilmektedir. Ekono ..

Devamı
Tabela Sektöründe Yeni Tasarımlar Sizleri Bekliyor

İşyeri, dükkan, büro ve fabrika gibi birçok iş yeri, tabelasız tanınmaz. Bir iş yerinin ne iş yaptığını, hangi sektöre göre hizmet verdiğini anlamanız için giriş kısmına tabela gereklidir. Tabela modellerinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Ledli ışıklandırmalı, ku ..

Devamı
Totem Tabela Çeşitleri

Totem tabela, son zamanlarda sıkça rastladığımız etkili reklam çeşitleri arasında yer almaktadır. Açık alanlarda, yol kenarlarında gördüğümüz totem tabela reklam ürünleri göze çarpacak şekilde devasa boyutlarda üretilmektedir. Kullanılacak alanın uzaklığına göre far ..

Devamı
Dayanıklı Tabela Çeşitleri

Bir firma için reklam hayati önem taşımaktadır. Yeni açılan bir iş yeri için tabela çalışması, ilk izlenim için önemli bir unsurdur. Totem tabela çalışmaları özellikle büyük firmaların ilgi gösterdiği etkili bir yöntemdir. Ayaklı, tek sütun ve yola doğru meyilli tas ..

Devamı
Pratik Tabela Hizmeti

İnsanların dikkatini çekmek ve dikkatini çektikten sonra etkileyici reklam sözleriyle alış-verişe teşvik etmek, tabelaların en önemli özelliğidir. Müşterilerin dikkatini çekerek dükkana çeken bir tabela, amacını gerçekleştirmiş demektir. Devasa yapısıyla ve görkemli ..

Devamı