Haberler / Blog

Işıksız Ve Işıklı Tabela Tercihinde Yeni Modeller

            Açık hava reklamcılığının en önemli unsuru olan ve günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte yeni bir boyut kazanan tabela sektörü, hızla gelişmeye devam ediyor. Bir zemin üzerine, dijital baskı veya kutu harf çalışmalarıyla şirketin özelliklerinin y ..

Devamı
Markanızı Ön Plana Çıkarın

Firmalar, kurum ve kuruluşları için isim/ logo en değerli semboldür. Bunu en nitelikli şekilde sunmak ve etiket olarak asmak, ticari başarı getiren bir eylemdir. Marka ve firmaların farklı özelliklerle kullandığı tabelalar, renk, yazım stili, ışık eklemesi gibi dona ..

Devamı
Herkes İçin En İyi Tabela Çeşidi

Paslanmayan ve kararmayan metal özellikleriyle, bütün hava koşullarına dayanıklı olarak üretilen totem tabela çeşitleri, büyük ve etkileyici yapısıyla, çok uzaktan rahatlıkla fark edilmektedir. Şehirlerarası yollarda yol kenarlarında büyük tabelalar şeklinde inşa ed ..

Devamı
İşyeri Reklamları

İş yerleri için reklam olmaz ise olmaz ögedir. Bir iş yerinin reklamı ne kadar iyi ve dikkat çekici ise o iş yerine gelen müşteri sayısı da o derecede artmaktadır. Bizde bunun farkında olarak işyeri sahibi müşterilerimizin tanıtımlarını ve reklamlarını daha iyi yapa ..

Devamı
Işıklı Ve Işıksız Tabelalar

Yeni bir iş yeri açtığınız zaman, iyi bir dekor hazırlarsınız. Bu dekora, renk ve tasarım bakımdan uyumlu tabela seçenekleri de, tamamlayıcı özellik arz edecektir. Totem tabela seçenekleri, büyük yapısı nedeniyle ilk anda göze çarpmaktadır. Yol kenarında olan yola do ..

Devamı
En Çok Tercih Edilen Tabela Tasarımları

 Reklam tabelaları, ürün ve hizmetin insanlara doğrudan ulaşmasını sağlayan en eski araçtır. Bu nedenle de günümüzde de doğrudan ulaşması nedeniyle halen kullanılmakta ve hatta geliştirilen kitle iletişim araçlarının önüne geçmektedir. Çünkü insanların sürekli göz ö ..

Devamı
Estetik Dizaynlı Tabela

            Fırçayı eline alıp, düz bir zemin üzerine firma adını yazıp, telefon numarası yazmak, ne kadar etkili olur? Büyük bir marketin küçük bir afişle tabela sorununu geçiştirmesi, müşteri kategorisinde ne gibi olumsuzluklar meydana getirir? Bütün bu sorular, t ..

Devamı
İlk İzlenimde Tabela Önemlidir

            Bütün firmaların piyasadaki yüzü olan ve olmazsa olmaz içerisinde yer alan tabelalarda, özel model ve yeni sistemler tercih edilmektedir. Görsel olarak akılda kalıcı ve ilgi çekici totem tabela çeşitleri, bu kategorideki en devasa üründür. Büyük şirketle ..

Devamı