Haberler / Blog

Etkileyici Reklamın İlk Aşaması Tabela

İmla kuralları çerçevesinde göze hoş gelen ve şirket ismini mükemmel bir şekilde gösteren tabelalarla, caddeden gelip geçenler sizi en iyi şekilde tanıyabilir. Yanıp sönen, led tabela tarzında veya ışıklı tabela tarzındaki çalışmalar, algıda seçiciliğe neden olur ve ..

Devamı
Tabela İmalatı Ve Montajı

     Bir firma için en önemli unsurlardan biri tabeladır. Tabelalar çeşitli özelliklere sahiptir. Totem tabela, kutu harf tabela, led tabela, kompozit tabela ve dijital baskı tabela gibi çeşitlerle üretilen tabelalar, ışıklı veya ışıksız bir şekilde üreti ..

Devamı
Reklam Sektöründe Tabela Cesitleri

Bir firma için reklam hayati önem taşımaktadır. Yeni açılan bir iş yeri için tabela çalışması, ilk izlenim için önemli bir unsurdur. Totem tabela çalışmaları özellikle büyük firmaların ilgi gösterdiği etkili bir yöntemdir. Ayaklı, tek sütun ve yola doğru meyilli tasarım ..

Devamı
Reklamda En Etkili Çözüm Tabela

            Yağmurda, karda, fırtınada ve şiddetli sıcaklarda deforme olmayan, yıllarca bedava reklamınızı yapan etkili tabelalar, reklam işleminde ilk adımdır. Bulunduğunuz çevrede en iyi şekilde tanınmanızı sağlayacak tabelalar, konunu ..

Devamı
ışıklı tabela nedir

TABELA REKLAM MALZEMELERİ MALZEMESİgenel olarak 3 çeşit tabela reklam imalat montaj malzemesi vardır Plastik,metal,ahşap PLASTİK: plastik özelliğinden dolayı değişkenliğe sahiptir istediğniz şekile getirebilirsiniz tabela imalatında en çok kullanılan malzemele ..

Devamı
KUTU HARF TABELA NEDIR

Dışarıya çıktığımız zaman dikkatimi çeken kimi şeyler vardır. Daha çok boyutlarıyla dikkat çeken bu gibi durumlarda, aklımıza ilk gelen şeylerden birisi şüphesiz ki tabelalar oluyor. Gerek yol kenarlarında bulunan tabelalar olsun gerek ise de farklı model ve desenlerde ..

Devamı
Kutu Harf Tabela

kutu harf tabela diye sorduğumuz zaman ise; oldukça kolay bir cevabının da olduğunu unutmamak gerekecektir. Gerek router olsun gerek ise de lazer cihazlarıyla olsun yapılan ve aynı zamanda bununla birlikte çizilen harfler, gerektiği üzere tabelalara konularak; bu ş ..

Devamı