Haberler / Blog

Reklam Sektöründe Tabela Cesitleri

Bir firma için reklam hayati önem taşımaktadır. Yeni açılan bir iş yeri için tabela çalışması, ilk izlenim için önemli bir unsurdur. Totem tabela çalışmaları özellikle büyük firmaların ilgi gösterdiği etkili bir yöntemdir. Ayaklı, tek sütun ve yola doğru meyilli tasarım ..

Devamı
Estetik Ve Görkemli Tabelalar

            Led ekranlı ve ledli tabela çeşitleri, tabela dünyasında devrim gibi ortaya çıkmıştır. Power led programında yapılan yazılar efekt eklenerek eğlenceli bir sinevizyona dönüşmüştür. Camilerde ayet ve hadis yazmak için de tercih ..

Devamı
Fener Tabela Fiyatları

Dikkat çeken detaylar, günlük hayatımızın bir parçası olmakla birlikte aynı zamanda da bu sayede tercih meselesi olarak karşımıza çıkacaktır. Her ne kadar çoğu zaman için bu detaylar karşımıza çıkıyor olmasa bile; köşelere göz gezdirdiğiniz zaman, aslında detayların ..

Devamı
Reklamda İlk Adım Tabelalar

Açık hava reklamcılığında önemli bir yere sahip olan tabela, bir firma için en önemli konudur. Etkileyici bir iş yeri dekoru, dekora uyumlu bir tabela ile tamamlanmalıdır. Her firma için tabela çeşitleri bulunmaktadır.  Tabelada Etkili Çözüm  &nbs ..

Devamı
Açık Hava Reklamcılığı Ve Işıklı Tabelalar

Boyut olarak büyük olan ve yol kenarlarında özellikle şehirlerarası yolların kenarlarında kullanılan totem tabela çeşitleri, ışıklı veya ışıksız üretilmektedir. Petrol istasyonlarında, fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde ve benzeri büyük firmalarda, totem tabela, i ..

Devamı
Yeni Nesil Kutu Harf Tabelalar

            Yeni bir iş kurduğunuz zaman, hızlı bir şekilde dekor çalışmalarına başlarsınız. İyi bir dekor, firma prestiji için çok önemlidir. Bu dekora uyumlu tabela çalışmaları da imajınızı belirleyecek çalışmalar içerisindedir. Tabela yıllarca kullanılacak bir reklam ..

Devamı
Estetik Dizaynlı Tabelalar

            Fırçayı eline alıp, düz bir zemin üzerine firma adını yazıp, telefon numarası yazmak, ne kadar etkili olur? Büyük bir marketin küçük bir afişle tabela sorununu geçiştirmesi, müşteri kategorisinde ne gibi olumsuzluklar meydana ..

Devamı
En Etkin Reklam Aracı

İnsanlar iş yerlerinde satış işlemlerini arttırabilmek için çeşitli reklamlara başvururlar. Bir iş yeri reklam olmadan düşünülemez. İş yerlerinde çeşitli reklam tabelaları bulunabilir. Bu reklam tabelaları arasında totem tabela, kutu harf tabela ve ışıklı tabela çeşi ..

Devamı