Haberler / Blog

Tabela Fiyatlarında İşçilik Ve Malzeme Önemli

Bir firma için olmazsa olmazlar içerisinde yer alan, iki renk seçeneği ve ışıklandırma seçeneği ile özel olarak hazırlanan tabela tercihleri, farklı özelliklere sahiptir. Eski tabela işlemlerinde, metal zemin üzerine el yazı yağlı boya çalışmaları uygulanıyordu. Bu i ..

Devamı
Tabelada Yeni İmajı

Ekonomi dünyasında, ticaret dünyasında ve diğer sektörlerde, tabelasız bir iş yeri, müşterileri tarafından tanınmaz. İmaj açısından da oldukça olumsuz bir havaya sahip olur. Fısfıs boya ile her hangi bir zemine kendiniz bir tabela yaptığınız zamanda, müşterilerinizin ..

Devamı
Yeni Nesil Tabelalar

Yeni bir iş kurduğunuz zaman, hızlı bir şekilde dekor çalışmalarına başlarsınız. İyi bir dekor, firma prestiji için çok önemlidir. Bu dekora uyumlu tabela çalışmaları da imajınızı belirleyecek çalışmalar içerisindedir. Tabela yıllarca kullanılacak bir reklam aracıdı ..

Devamı
Tabela Çeşitleri

Tabelalar bir kurumun ürün ve hizmetlerini müşterilerine en kolay ve en doğrudan tanıttıkları bir araçtır. Bu nedenle günümüzde de reklamcılık anlamında tabelalar yaygın olarak her yerde kurumların ürün ve hizmetlerini tanıtan yol güzergahları, caddeler ve alışveriş ..

Devamı
Tabela Dünyasında Yeni Gelişmeler Var

Fabrika, Avm ve diğer bütün iş yeri kategorisine sahip bütün mekanlar için özel üretilen, firmanın özelliklerini ihtiva eden, metal, ağaç ve benzeri zemin üzerine firma ismi işlenen reklam seçeneklerine tabela denilmektedir. Günümüzde bu sektörde büyük gelişmeler ya ..

Devamı
İyi Bir Reklam İyi Bir Tabela İle Başlar

Tabelalarla başlayan reklam serüveni, müşterileriniz için ilk izlenimi meydana getirecektir. Totem, led, dijital, kutu harf, kompozit ve giydirme tabela hizmetleriyle en etkili hizmeti vermeyi hedefleyen şirketimiz, yıllarca ilk görünümünü koruyan çalışmalara imza a ..

Devamı
Tabela Örnekleri

Markayı, ürün tanıtımını ya da hizmet tanıtımını gerçekleştirmede en çok kullanılan yöntem tabelalara yapılan logo ve yazı kuşaklarıyla reklam yöntemidir. Bu yöntemin tamamen gerçek dünyada bulunan insan kümesinin canlı olarak o ürün ve hizmeti görebilmesi ve inandı ..

Devamı
Tabela Çeşitleri Ve Kullanım Alanları

            Tabelalar bir işletmenin ürün ve hizmetlerini tanıtmada en yaygın kullanılan reklam aracıdır. Bu bakımdan da profesyonel tasarımcılar tarafından tasarlama işlemleri yapılarak bunlar en iyi şekilde reklam edilmektedir. Bu makalede de anlatım yapılacağı üz ..

Devamı