Haberler / Blog

Totem, Kutu Ve Işıklı Tabela Çeşitleri Yenileniyor

Yeni nesil tabela dünyası, eski sıradan modelleri geride bırakmıştır. Işık teknolojisinin gelişmesiyle birlikte bu sektör, büyük adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Tabela dükkan veya benzeri iş yeri kategorisindeki mekanların girişlerinde bulunan, metal veya ahşa ..

Devamı
Tabela Hizmetlerinde Güncel Çözüm

Tabelacılığın en iyi çözümleri sizler için bir araya getiren firmamız, tabela sipariş işlemlerinde, öncelikle ölçü alma işlemi yapılmaktadır. Ölçü alma işleminin hemen ardından, istediğiniz tabela şekillerini sizlere sunmaktayız. Totem tabela çalışmaları da bu şekil ..

Devamı
Uzun Ömürlü Tabela Çalışmaları

Görsellik, akılda kalıcılığın ilk şartıdır. Etkileyici, şaşırtıcı ve dikkat çekici bütün çalışmalar, hemen dikkat çekmektedir. Dikkat çekici özellikleriyle tercih edilen tabela çalışmalarıyla, firmaların performansı katlanmaktadır. Firmamızla çalışan ve müşteri kitl ..

Devamı
Reklamda Tabela Tasarımlarının Rolü

Ürün ve hizmetlerin kitlelere tanıtılmasında yani reklam edilmesinde tabelaların önemi günden güne artmaktadır. Görsel algılama sürecine dayanması ve sürekli göz önünde bulunması nedeniyle tabelalar bir ürün ve hizmetin hedeflenen kitlelere hitap etmesinde en fazla d ..

Devamı
Görkemli Tabelalar

Günümüzün en önemli hizmetlerinden biri kuşkusuz reklamdır. Açık hava reklamcılığı denildiği zaman akla tabelalar gelmektedir. Bu gün bu kategoride büyük branda tabelalar, devasa totem tabela çeşitleri, ışıklı büyük tabelalar, görkemli dijital baskılı tabelalar ve ç ..

Devamı
Tabela Tasarımları

Tabelalar, bir ürün ya da hizmetin tanıtılması ve açıklanması bakımından müşterilerine ve potansiyel müşterilerine (hedeflenen müşteri kitlesi) ürün ve hizmeti aktarmak bakımından oldukça işlevsel özellikteki ürünlerden birisidirler. Söz konusu bu yönleri dikkate al ..

Devamı
Tabela Fiyatlarında İşçilik Ve Malzeme Önemli

Bir firma için olmazsa olmazlar içerisinde yer alan, iki renk seçeneği ve ışıklandırma seçeneği ile özel olarak hazırlanan tabela tercihleri, farklı özelliklere sahiptir. Eski tabela işlemlerinde, metal zemin üzerine el yazı yağlı boya çalışmaları uygulanıyordu. Bu i ..

Devamı
Tabelada Yeni İmajı

Ekonomi dünyasında, ticaret dünyasında ve diğer sektörlerde, tabelasız bir iş yeri, müşterileri tarafından tanınmaz. İmaj açısından da oldukça olumsuz bir havaya sahip olur. Fısfıs boya ile her hangi bir zemine kendiniz bir tabela yaptığınız zamanda, müşterilerinizin ..

Devamı