Haberler / Blog

Estetik Görünümlü Tabela

Led tabela çeşitleri, tabela dünyasında devrim gibi ortaya çıkmıştır. Power led programında yapılan yazılar efekt ilave ederek eğlenceli bir sinevizyona dönüşmüştür. Camilerde ayet ve hadis yazmak için de seçenek edilen led tabela çeşitleri, dernek ve benzeri yerler ..

Devamı
Hazır Tabela

Günlük hayatımızda her zaman için hazır durumları daha çok sevmekle birlikte aynı zamanda hazır olan şeylere çok daha fazla ilgi duyarız. Bu bakımdan dolayı da özellikle de konu iş olduğu zaman; çok daha fazla merak uyandırmaktadır, hazır şeyler. Hazır tabela bu konu ..

Devamı
Duvar ve Çatı Tabela

Evlerimizin üstlerinde veya ana yolan bakan kısımlarının duvar taraflarında birçok farklı şekilde tabela görmekteyiz. Her ne kadar bu tarz tabelalar her yerde kullanıma açık olmuyor olsa bile; kimi ana caddelerde oldukça fazla gözümüze batabiliyor. Tamamen reklam ver ..

Devamı
Hazır Tabela

Günlük hayatımıza baktığımıza zaman, hazır şeyler çok daha fazla ilgimizi çekiyor diyebiliriz. Bu bağlamda ise; hazır olan şeylere olan ilgimiz çok daha fazla oluyor ve daha kolay kavuştuğumuz için, emek harcamadığımız için bir yerden daha tatlı geldiğini söyleyebili ..

Devamı
İç ve Dış Yönlendirme Tabela

Hastanelerde karşımıza birçok farklı yerde, farklı farklı tabelalar çıkmaktadır. Her ne kadar bu tabelalar o an ki ihtiyaçlarımız için faydalı oluyor olsa bile; nereden geldiğini ve isimlerinin ne olduğunu bilmek aslında bir yerde oldukça etkili olmaktadır. Hastanele ..

Devamı
Krom Kutu Harf Tabela

Günlük hayatımızda baktığımız zaman; tabelaların ne kadar çok karşımıza çıktığını görebiliyoruz. Özellikle de dışarıya çıktığımız zamanda birçok tabela gözümüzün önüne çarpabiliyor. Aslına bakarsanız; bunlara pek de bir farklı gözle bakmaya gerek olmadığını anlayabil ..

Devamı
İlk İzlenimde Tabela Önemlidir

            Bütün firmaların piyasadaki yüzü olan ve olmazsa olmaz içerisinde yer alan tabelalarda, özel model ve yeni sistemler tercih edilmektedir. Görsel olarak akılda kalıcı ve ilgi çekici totem tabela çeşitleri, bu kategorideki en ..

Devamı
Tabela Çeşitleri Ve Kullanım Alanları

Tabelalar bir işletmenin ürün ve hizmetlerini tanıtmada en yaygın kullanılan reklam aracıdır. Bu bakımdan da profesyonel tasarımcılar tarafından tasarlama işlemleri yapılarak bunlar en iyi şekilde reklam edilmektedir. Bu makalede de anlatım yapılacağı üzere tabela ta ..

Devamı