İlk İzlenimde Tabela Önemlidir

            Bütün firmaların piyasadaki yüzü olan ve olmazsa olmaz içerisinde yer alan tabelalarda, özel model ve yeni sistemler tercih edilmektedir. Görsel olarak akılda kalıcı ve ilgi çekici totem tabela çeşitleri, bu kategorideki en devasa üründür. Büyük şirketlerin girişlerinde tercih edilen bu tabelalar, yola yakın olur. Çok büyük ebatlarda olanları da vardır. Genellikle çevre yolunda bulunan büyük fabrikaların ve işletmelerin görkemini artırmaktadır. Uzak mesafeden rahatlıkla okunabilecek fontlara sahip olan bu tabela çeşitleri, ışıklandırma özelliklerine sahiptir. Spot ışıklandırma sistemi ve modül led ışıklandırma sistemi uygulanmaktadır.

  İşçilik

            Bu sektörde en önemli konu işçiliktir. Eski tabela çalışmalarında bir ressam gibi yetenekli olmanız gerekirdi ancak yeni tabela sisteminde durum değişti. Tabelanın büyüklüğü, ışıklandırması, dijital baskı çözünürlüğü, imla kuralları, doğru resim ve logo kullanma gibi konular önemlidir. İyi bir tabelacı, firmanız için en iyi reklamı yapabilir. Görkemli bir tasarım, görkemli bir tabela ile bütünlük oluşturabilir. Bunun için işçilik önemlidir. Dijital, giydirme, kutu harf tabela, totem-pion tabela, led tabela ve diğer tabela örnekleri, işin uzmanlarına yaptırılmalıdır. Renk seçimi kategorisinde yapılan tercihler, harflerin ve logonun belirginliği için önemli bir husustur. Profesyonel bir tabela çalışması için yapılan tercihlerin doğru olması gerekir. Boyut, renk tercihi, logo renkleri, tabelanın montajlandığı noktalar, görüş alanı, ışıklandırma ve benzeri birçok özellik, tabela yapım işlemlerinde en önemli hususlardır.

  Nasıl Tabela Yaptırılır?

            Firmanızı açtınız ve en iyi dekorasyonla güzel bir işletmeye sahip oldunuz. Özellikle giriş için epey bir para harcadınız. Etkileyici dekorunuz bir anda dikkat çekti. Bu etkileyici çalışma için, dekorunuzun renk ve tasarım özelliklerine uyumlu iyi bir tabela yaptırmalısınız. Işıklı tabela çeşitleriyle animasyonlu tercihlerle, kalabalık caddelerde insanların dikkatini üzerinize toplayabilirsiniz. Led tabela çeşitleriyle, yüzlerce ürünü tek tek reklam edebilirsiniz. Bu iş için işin ehli olan bir tabelacı tercih etmelisiniz. Tabela yapılacak yerde ölçü alma işlemleriyle işe başlayan çalışanlar, daha sonra tabela takılacak noktanın resmini çekerler ve bilgisayara yüklerler. Bu yükleme işleminden sonra, özel programlarla sanal tabelalar fotoğrafa uygulanmaya başlanır. İstediğiniz bütün tabela çeşitleri tek tek uygulanır. Daha sonra bu uygulamalardan birini tercih edebilirsiniz. Bu tercih işleminden sonra, tabela firması, hızlı bir şekilde imalata geçer. İmal edilen tabelalar, aynı gün rahatlıkla montajlanabilmektedir. Baskı çalışmalarında resim, logo ve şirket ismi oranı doğru seçilmelidir. Yazım hataları veya zor okunan fontların seçilmesi, tabelanın etkisini azaltır. Dekorunuzla alakası olmayan renklerin tercih edilmesi de görsel bütünlüğe zarar verebilir.

            Tabela fiyatları seçenekleri ile size sunulan çalışmalarda, istediğiniz etkili çalışmaları kısa zamanda hazırlayabiliriz. İlk izlenim piyasada ciddi bir yer edinmek için önemli bir husus olduğu için, ilk anda en kaliteli tabela çeşitlerini tercih ederek, müşteri kategorisinde beğeni kazanmak gerekir.

WhatsApp Destek