Estetik Görünümlü Tabela

Led tabela çeşitleri, tabela dünyasında devrim gibi ortaya çıkmıştır. Power led programında yapılan yazılar efekt ilave ederek eğlenceli bir sinevizyona dönüşmüştür. Camilerde ayet ve hadis yazmak için de seçenek edilen led tabela çeşitleri, dernek ve benzeri yerlerde de ilan levhası olarak kullanılmaktadır. Onlarca ürünü sırayla veya toplu bir şekilde ekrana yansıtan bu tabelalar, geleceğin tabelalarına ilk adımdır. Renkli veya iki renkli olarak üretilen bu tabela çeşitleriyle, etkileyici çalışmalar icra edebilirsiniz. Günümüz tabela dünyasında en çok tercih edilen ürünler içerisinde yer alan ışıklı tabela ve ışıksız tabela çeşitleri, oldukça kaliteli analiz eder sunmaktadır.

  İnşaat , wall street, fabrika ve büyük ALIŞVERİŞ MERKEZİ türü yerler, devasa çalışmaları seçenek etmektedir. Bu çalışmalar yağmura ve güneşe karşı dayanıklı bir şekilde üretilmektedir. Totem tabela olarak bilinen bu çalışmalar, spot ışıklandırma ile aydınlatılmaktadır. Fabrikaların veya büyük endüstri tesislerinin girişlerinde, firmanın büyüklüğü oranında totem tabela çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

 Kutu Harfli Tabelalar

  Alüminyum karma veya kutu harf çalışması olarak tanımlanan tabela çalışmaları, birinci derecede tesirli çalışmalardır. Kutu harf tabela çalışmalarında, ışıklandırma çeşitleri vardır. Harf üstü, harf altı veya fark ışıklandırmalar, isteğinize göre yapılmaktadır. Pleksi kutu harfler de dayanıklı özellikleriyle farklılık oluşturmaktadır. Kabartma harf çalışmalarında da neme karşı dayanıklılık evvela seçenek edilmektedir. En iyi tabela çeşitleriyle gerçekleştirdiğiniz çalışmalardan sonra, firmanızın iç tasarımı için yönlendirme ve yer belirtme levhaları da gerekebilir. Bu kategoride, iç tasarım renk ve dizayn özelliklerinize göre çalışma yapılabilir. Müşterinizin görüş alanında yer alan bütün çalışmalar, tesirli sonuçlar elde etmenizde en ehemmiyetli rolü oynayacaktır. Günümüz teknolojisinin en son ürünü olan ışıklı tabelalarda animasyon çalışmaları her geçen gün biraz daha gelişmektedir. Bu gelişmelere paralel olarak, yeni ve etkileyici çalışmaları seçenek edebilirsiniz. Işıklandırma işlemlerinde tasarruflu ledlerin kullanılması ile beraber, tabelanın size fiyatı çok daha az olacaktır. Neme karşı dayanıklılık, uygun ebatların tercihi, resim, logo, yazı stili ve renk tercihinde en doğru seçimin yapılması, bu konuda deneyimi gerektiren konulardır. Dijital baskı işlemlerinde istediğiniz resmi basabilen ustalar, yüksek çözünürlüğe sahip resimleri tercih etmektedir. Yüksek dpi özelliklerine sahip çalışmalar, büyütüldüğü vakit kalitesini kaybetmez. Düşük dpi özelliklerine sahip çalışmalar ise, büyütüldüğü zaman belli belirsiz hale gelir.

 Etkileyici Dizayn Özellikleri

  Dekor çalışmalarında tercih edilen renk ve dizayn özellikleri, iş yerinin giriş ve genel dekor dizaynı ile birebir uyum sağladığı zaman, tesirli sonuçlar verebilir. Tasarım ile ilgili tercih edilen resim, logo ve diğer ehemmiyetli unsurlar, sektörle ilgili olmalı ve iki renk tercihinde en iyi tercihe sahip olmalıdır. Tabela ücretleri kategorisinde, ücretleri etkileyen ışıklandırma işlemleri, akşam saatlerinde de tabelanızın görselliğini savunma özelliğine sahip olacaktır. En iyi ve hesaplı reklam araca tesirli tabela çalışmalarıdır. 

WhatsApp Destek