Reklamda İlk Adım Tabelalar

Açık hava reklamcılığında önemli bir yere sahip olan tabela, bir firma için en önemli konudur. Etkileyici bir iş yeri dekoru, dekora uyumlu bir tabela ile tamamlanmalıdır. Her firma için tabela çeşitleri bulunmaktadır.

  Tabelada Etkili Çözüm

            Totem tabela, tabela çeşitleri içerisinde farklı özelliklere sahip bir modeldir. Yol kenarına kurulan bu tabelalar, firmanın girişine kurulur. Firma giriş dekoruyla uyumlu tasarımlarla, totem tabela çeşitleri oldukça etkili özelliklere sahip olabilir. Alüminyum malzemeden yapılan bu ürünler, renklenme özelliklerine sahiptir. Ayaklı totem modellerinin yanı sıra tek bir parça olan totem tabelalar da vardır. Fabrikalar, büyük AVM türü yerler, totem tabela çeşitlerini tercih etmektedir. Totem tabelada, tabela kısmı yüksekte olur ve ayak kısmı ise sağda veya solda olur. Yüzlerce tasarıma sahip olan bu ürünlerde, ışıklandırma yapılmaktadır. Şehirlerarası yollarda bulunan ve devasa boyutlarda olan totem tabela çeşitleri, çok uzaktan rahatlıkla fark edilir.

  Estetik ve Zarif

            Reklamın birinci ilk adımı olan tabela, müşteri kitlesini etkilemenin ilk adımıdır. Kutu harf tabela çeşitleri de, diğer çeşitler gibi müşteri beğenisinde üst sıralarda yer almaktadır. Kutu harf, adından da anlaşılacağı gibi bir yüzey üzerine kutu şeklindeki harflerde oluşmaktadır. Işıklandırma bazen kutu üzerine bazen kutu altına yapılmaktadır. Modül ledler ışıklandırmada kullanılmaktadır. Led tabela, modül led tabela ve dijital baskılı tabela gibi birçok tabela çeşidi, özel yöntemlerle üretilmektedir. Işıklı tabela çeşitlerinde, mercekli modül ledler ve modül ledler kullanılmaktadır. Led tabelalar ise, daha farklı özelliklere sahiptir.

            Tabela fiyatları kategorisinde, fonksiyonel özelliği en fazla olan ürün led tabela ürünleridir. Power led programında yaptığınız bütün animasyonlu yazıları, bu tabelalara yükleyebilirsiniz. İşlemciye ve hafızaya sahip olan bu tabelalar, kart şeklindeki ledlerin kombinasyonuyla imal edilmiştir. İstediğiniz kadar yazıyı, resmi ve animasyonu, bu led tabelalara yükleyebilirsiniz. Tarih, saat ve hava durumu gibi birçok özelliği otomatik olarak yansıtan bu tabelalarla, duyuru ve indirimleri kolaylıkla sunabilirsiniz.

  Dijital Baskılı Tabelalar

            Afiş ve branda çalışmalarında etkili olan dijital baskı çalışmaları, tabela çalışmalarında da tercih edilmektedir. Yağmur, kar, güneş ve benzeri olumsuz hava koşullarından etkilenmeyen bu tabelalar, uzun yıllar iş yerinizin reklamını pratik bir şekilde gerçekleştirebilir. Işıklandırma özellikleriyle tercih edilen bu tabelaları, istediğiniz boyutlarda hazırlayabilirsiniz. Reklam çalışmalarında her zaman için birinci planda olan tabela sektöründe, animasyonlu led tabela çeşitleri de tercih edilmektedir.

             Led tabeladan farklı olan modül led tabela çeşitlerinde, yağmur ve güneşten etkilenmemektedir. Bu iş için gelen ekipler, öncelikle tabela takılacak kısmı incelerler, daha sonra, katalogdan en uygun tabela çeşitlerini size sunarlar. Tabela çalışmalarında görüş alanının en iyi şekilde tercih edilmesi gerekir. Görüş alanına girmeyen veya hangi dükkanın tabelası olduğu belli olmayan tabela çalışmaları, etkili özellik taşımamaktadır. 

WhatsApp Destek