Estetik Ve Görkemli Tabelalar

            Led ekranlı ve ledli tabela çeşitleri, tabela dünyasında devrim gibi ortaya çıkmıştır. Power led programında yapılan yazılar efekt eklenerek eğlenceli bir sinevizyona dönüşmüştür. Camilerde ayet ve hadis yazmak için de tercih edilen led tabela çeşitleri, dernek ve benzeri yerlerde de duyuru levhası olarak kullanılmaktadır. Yüzlerce ürünü sırayla veya toplu bir şekilde ekrana yansıtan bu tabelalar, geleceğin tabelalarına ilk adımdır. Renkli veya iki renkli olarak üretilen bu tabela çeşitleriyle, etkileyici çalışmalar icra edebilirsiniz. Günümüz tabela dünyasında en çok tercih edilen ürünler içerisinde yer alan ışıklı tabela ve ışıksız tabela çeşitleri, oldukça kaliteli çözümler sunmaktadır.

            İnşaat , wall street, fabrika ve büyük AVM türü yerler, devasa çalışmaları tercih etmektedir. Bu çalışmalar yağmura ve güneşe karşı dayanıklı bir şekilde üretilmektedir. Totem tabela olarak bilinen bu çalışmalar, spot ışıklandırma ile aydınlatılmaktadır. Fabrikaların veya büyük sanayi tesislerinin girişlerinde, firmanın büyüklüğü oranında totem tabela çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

  Kutu Harfli Tabelalar

            Alüminyum kompozit veya kutu harf çalışması olarak tanımlanan tabela çalışmaları, birinci derecede etkili çalışmalardır. Kutu harf tabela çalışmalarında, ışıklandırma çeşitleri vardır. Harf üstü, harf altı veya değişik ışıklandırmalar, isteğinize göre yapılmaktadır. Pleksi kutu harfler de dayanıklı özellikleriyle farklılık oluşturmaktadır. Kabartma harf çalışmalarında da neme karşı dayanıklılık öncelikle tercih edilmektedir. En iyi tabela çeşitleriyle gerçekleştirdiğiniz çalışmalardan sonra, firmanızın iç tasarımı için yönlendirme ve yer belirtme levhaları da gerekebilir. Bu kategoride, iç tasarım renk ve dizayn özelliklerinize göre çalışma yapılabilir. Müşterinizin görüş alanında yer alan bütün çalışmalar, etkili sonuçlar elde etmenizde en önemli rolü oynayacaktır. Günümüz teknolojisinin en son ürünü olan ışıklı tabelalarda animasyon çalışmaları her geçen gün biraz daha gelişmektedir. Bu gelişmelere paralel olarak, yeni ve etkileyici çalışmaları tercih edebilirsiniz. Işıklandırma işlemlerinde tasarruflu ledlerin kullanılması ile birlikte, tabelanın size maliyeti çok daha az olacaktır. Neme karşı dayanıklılık, uygun ebatların tercihi, resim, logo, yazı stili ve renk tercihinde en doğru seçimin yapılması, bu konuda tecrübeyi gerektiren konulardır. Dijital baskı işlemlerinde istediğiniz resmi basabilen ustalar, yüksek çözünürlüğe sahip fotoğrafları tercih etmektedir. Yüksek dpi özelliklerine sahip çalışmalar, büyütüldüğü zaman kalitesini kaybetmez. Düşük dpi özelliklerine sahip çalışmalar ise, büyütüldüğü zaman belli belirsiz hale gelir.

  Etkileyici Dizayn Özellikleri

            Dekor çalışmalarında tercih edilen renk ve dizayn özellikleri, iş yerinin giriş ve genel dekor dizaynı ile birebir uyum sağladığı zaman, etkili sonuçlar verebilir. Tasarım konusunda tercih edilen resim, logo ve diğer önemli unsurlar, sektörle alakalı olmalı ve iki renk tercihinde en iyi tercihe sahip olmalıdır. Tabela fiyatları kategorisinde, fiyatları etkileyen ışıklandırma işlemleri, akşam saatlerinde de tabelanızın görselliğini koruma özelliğine sahip olacaktır. En iyi ve hesaplı reklam araca etkili tabela çalışmalarıdır.

 

WhatsApp Destek