Yeni Nesil Kutu Harf Tabelalar


            Yeni bir iş kurduğunuz zaman, hızlı bir şekilde dekor çalışmalarına başlarsınız. İyi bir dekor, firma prestiji için çok önemlidir. Bu dekora uyumlu tabela çalışmaları da imajınızı belirleyecek çalışmalar içerisindedir. Tabela yıllarca kullanılacak bir reklam aracıdır. Bu nedenle en iyi tabelalar tercih edilmelidir. Basit bir çalışmanın tercih edilmesi, 1-0 yenik başlamaktır. Bu nedenle tabelanın önemini iyi kavramak gerekir. Konusunda başarılı büyük firmalara baktığınız zaman görkemli devasa binalar ve görkemli totem tabelalar ilk anda göze çarpar. Çok büyük totem tabela çeşitleri, büyük fabrikaların adeta aynası gibidir ve insanı etkileyen özelliklere sahiptir. Büyük bir firmanın girişine küçük bir tabela tabiki imajı zedeler.

  En Doğru Seçim

            Fabrikalar, AVM’ler ve Sanayi Tesisleri, totem tabela çalışmalarıyla göz doldurmaktadır. Bu çalışmalar iki ya da üç yönlü olabilmektedir. Bazen dört taraflı çalışmalar da görülebilmektedir. Demir ayaklar yere en iyi şekilde monte edilmektedir. Yere yapılan monte işlemi başarısız olursa, ilk fırtınada totem tabela yerle bir olacaktır. Tek parça sütun üzerine çerçeve monte edilen totem tabelalar da vardır. Bu çalışmalar ışıklandırılabilir ve özel efektlerle zenginleştirilebilir. Caddeye bakan çerçeveler, kaldırıma doğru meyilli sütunlar üzerinde göz kamaştırıcı tasarım özelliklerine sahiptir. Tabela fiyatları tercihleri içerisinde istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Petrol tesislerinde totem tabela çeşitleri vazgeçilmezdir. Bu ürünler özel ışıklandırmalarla görselliği mükemmel hale getirilir. Fiyat tabelası kategorisinde totem tabela çeşitleri, uzak mesafeden anlaşılacak şekilde üretilmektedir.

  Dış Cephe Çalışması

            Hava koşullarının maddeler üzerinde yıpratıcı özelliği vardır. Nem, soğuk, sıcak ve diğer olumsuz hava koşullarına dayanıklı üretilen tabelalar, uzun yıllar ilk günkü görünümünü korumaktadır. Kullanışlı özellikleriyle ışıklı veya ışıksız üretilen bu ürünlerde, resim ve logo önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Işıklı tabela çalışmalarında led ampuller, spot ışıklandırmalar etkili rol oynamaktadır. Bütün dış cephe çalışmalarında, görsel uyumluluk önemli rol oynamaktadır. Görselliğin mükemmel ve etkili olması önemli bir husustur. Kutu harf tabela, çalışmalarında ışıklandırma, ayrı bir görsellik katarken, üç boyutlu özelliği ile yeni tabela dünyasının gözde ürünleri arasında yer almaktadır. Cam giydirme, dijital baskı, one way vision, folyo kaplama, cephe kaplama ve kule tabela gibi birçok çalışma, ihtiyacınıza göre tercih edilmektedir. Tabelanın yönü, büyüklüğü, iki renk özellikleri ve ışıklandırma özellikleri, başarılı bir çalışma için en önemli unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok ürünün reklamını yapmak için en iyi tercih led tabelalardır. Pcb kartların birleşiminden oluşan ve bir işlemci üzerine monte edilen led tabela çalışmalarında, binlerce ürünü tek tek müşteriye sunabilirsiniz. Etkili slogan ve reklam yazılarını istediğiniz gibi efekt ekleyebilirsiniz. Sektörde söz sahibi olmanın ilk adımı etkili dekor ve göz kamaştırıcı tabela çalışmalarıdır. Yıllarca bedava reklamınızı yapacak olan tabela çeşitleri, ne kadar kaliteli ve dayanıklı olursa o kadar iyi reklam işlevini gerçekleştirir.

WhatsApp Destek