Reklamda En Etkili Çözüm Tabela

            Yağmurda, karda, fırtınada ve şiddetli sıcaklarda deforme olmayan, yıllarca bedava reklamınızı yapan etkili tabelalar, reklam işleminde ilk adımdır. Bulunduğunuz çevrede en iyi şekilde tanınmanızı sağlayacak tabelalar, konunun uzmanları tarafından yapılmalıdır. Totem tabela, dijital baskı uygulamaları, cam yazıları, araç kaplama, cam giydirme, one way vision, folyo kaplama, vinli germe, branda afişler, cephe kaplama, yelken bayrak, plastik duba, trafik levhaları, ışıklı ışıksız tabela çeşitleri, ledli kayan yazılar, kule-çatı tabela, dekoratif tabelalar, ledli tabela çeşitleri, yönlendirme levhaları, alüminyum kompozit, kabartma harfler, pleksi kutu harfler, krom kutu harfler, inşaat tabelaları ve led ekranlar, tabela sektörünün en önemli çalışmalarıdır.

  İstediğiniz Çalışmayı Tercih Edebilirsiniz

            Her sektörün kendine has tabela çalışmaları vardır. Telefon sektöründe led tabelalar en çok tercih edilen ürünler olurken, fabrika türü yerlerde totem tabelalar tercih edilmektedir. Çatı ve kule tabelalar da bu sektörde tercih edilmektedir. Totem olarak isimlendirilen ürünler, ayaklı çalışmalardır. Genelde yol kenarında bulunur ve araçların geçişine engel teşkil etmez. Ayrıca yayalar için de engel teşkil etmez. Bu özelliğinin yanı sıra araçların görüş mesafesindedir ve ilk göze çarpan tabela çeşitleridir. Kutu harf tabela çeşitlerinde iki renk uygulaması ve uygun renk tercihi, etkili çalışmaların gerçekleştirilmesi için oldukça önemlidir. Bu ürünlerde ışıklandırma harf altı veya harf üstü olur. Işıklandırmada kullanılan ışıklar modül ledlerdir. Ayrıca mercekli modül led tercihleri göz kamaştırıcı ışık sağlamaktadır. Bu ledlerin su geçirmez özellikleri, dış cephe çalışmalarında kullanılmasında etkili rol oynamıştır. Yakıcı güneşin bozucu etkilerine karşı dayanıklı modül ledler, yanıp sönen çalışmalarda da etkili rol oynamaktadır.

  İlk Tasarım Önemlidir

            Yeni bir iş yeri açtığınız zaman, müşterileri etkilemek için yeni ve etkili tasarımları incelersiniz. Bu incelemelerden sonra, en iyi tabela çalışmasını tercih ederek, müşteri kitlesini etkilemeye çalışırsınız. Tabelanın cinsi, montajlanacağı yer, ışıklı tabela çalışmaları, led tabelalar ve dijital baskı çalışmaları, işinizin özelliğine göre tercih edilen modellerdir. Berber ve benzeri esnaflar için en çok tercih edilen cam giydirme çalışmaları, hesaplı olan çalışmalardandır. Ancak, tabela bir kere takılır ve etkisi tartışılmazdır. İyi bir açılış, müşteriyi ilk anda kendine bağlama, her esnaf için önemlidir. Bunu başarmak için tabela masrafından kaçmamak gerekir. İşi ehline ver sözü doğru bir sözdür ve tabela işlerinde de geçerli bir sözdür. İşin ehli olan tabelacılara başvurarak, istediğiniz tabelayı yaptırabilirsiniz. Bu tabela çalışmalarında etkili sonuçlar elde etmek isteyenler için, açılış öncesi branda işlerini de etkilidir. Kampanya, indirim ve açılışa özel fiyatlar kategorisinde hazırlanan bu brandalar, müşteriyi etkilemektedir. Tabela fiyatları kategorisinde her ürünün kendine göre fiyatlandırması vardır. Totem ve çatı tabela çalışmaları, büyük ve maliyetli iş kategorisinde yer alırken, branda üzerine dijital baskı ile yapılan işler biraz daha hesaplıdır.

WhatsApp Destek