Markanızı Ön Plana Çıkarın

Firmalar, kurum ve kuruluşları için isim/ logo en değerli semboldür. Bunu en nitelikli şekilde sunmak ve etiket olarak asmak, ticari başarı getiren bir eylemdir. Marka ve firmaların farklı özelliklerle kullandığı tabelalar, renk, yazım stili, ışık eklemesi gibi donatılarla göz alıcı hale gelir. Totem tabela ve kutu tabelalar, en çok tercih edilen ve markayı öne çıkaran seçeneklerdendir. Tabela hazırlamak için ilk kriter, logo ve marka tasarımıdır. Dizayn edilmesi, kullanılacak renk ve fontların belirlenmesi, marka gücünü ve piyasa hacmini vurgulayan etkilerdir.

  Tabela Logosu Nasıl Tasarlanır?

            Özellikle ışıklı tabela seçimlerinde renk, en önemli vurgudur. Gün ışığında ve gece saatlerinde farklı renklerde görünen ışıklı tabelalar, neon renkler, parlak renkler ve mat görünüm seçenekleri ile her firma ve markaya özel tasarlanır. Dijital baskı seçenekleri ile teknolojik tasarım makinelerimizde, özel dizayn edilen logolar, şirket künyenizi en nitelikli şekilde sunuyor. Firmalara kimlik kazandıran, marka kalitesini artıran ve ticari etkileşim sağlayan logo tasarımı, ancak güçlü tabelalar ile önem kazanır. İş başarısı ve satış hacmini genişletmek üzere, profesyonel ekip ile proje oluşturularak yapılan tabela giydirme çalışmaları, yazım stilleri ve gölgelendirme eklentileri ile daha etkin hale getirilir.

  Işıklı Tabela Özellikleri

            Neon ışıklar ve led ışıklarla kombinasyon sağlanan ışıklı tabela çeşitleri, her büyüklükteki alana göre ve her markaya özel şekilde tasarlanır. Kutu harf tabelalar, totem tabelalarda kullanılabilen ışıklı sistemler, kayan yazı ve bilgi formatları ile özellik katılıyor. Çeşitli renk seçenekleri, harf stilleri, kabartmalı, kutu harf tabela, totem ve görsel tabelalar, ışıklandırama fonksiyonları ile özellikli şekilde tasarlanıyor. Geometrik şekiller, sıra dışı tasarımlar ve istenilen boyutlarda hazırlanan tabela çeşitleri markanıza özel, firma kalitesini ortaya koyan ve marka değerini yükseltecek şekilde oluşturuluyor. Asma tabela, ayaklı veya totem çeşitlerine göre seçebilir, bilgisayar ortamında yüksek teknoloji formatlarından faydalanarak markanıza özel logo tasarımından faydalanabilirsiniz.

  Tabela Fiyatları Nasıl Belirlenir?

            Tabela özelliği ve kullanılan materyaller, tabela fiyatlarını belirleyen ilk etmenlerdir. Tabelanın boyutları, kalınlık ölçüleri, kutu harf kullanımı, ışıklandırma seçeneği, led veya neon ışıklandırma kullanımı, dijital baskı tekniği, PVC malzeme veya metal tabela kullanımı gibi tüm özellikler, tabela fiyatları belirlemek için kullanılan değerlerdir.

            Hazır logo ve markaların yanı sıra, yeni kurulan firma ve kurumlar için, firmalar için tasarım çalışmaları gerçekleştiriyor, teknolojiyi kullanarak dizayn çalışmaları gerçekleştiriyoruz. En başarılı marka kimlik çalışmaları ile oluşturulan proje dahilinde en güçlü görünümü sunacak tabela üretimini, ekonomik fiyatlar ve nitelikli malzeme kullanımı ile gerçekleştiriyoruz. Giydirme tabelalar, kutu ve ışık eklentili tabelalar, renklendirme çalışmaları ile fiyat seçenekleri yeni özellikler kazanır. Malzeme, güneşten- ısı- ışık- nem ve sıvı etkileşiminden etkilenmeyen boya- kaplama malzemelerinin kullanımları ve ışıklandırma kalitesi, tabela fiyatlarını belirlemekte değerlendirilen özellikler arasındadır. 

WhatsApp Destek