Etkili Tabela Çeşitleri

Tabelacılık çok önemli bir konudur. Mesela, dükkan açan birisi sıradan bir dekor çalışmasına sıradan bir tabela eklediği zaman, müşterilerin ilgisini çekmez. Aynı zamanda prestij kaybı olur ve etkili bir reklam meydana gelmez. Etkili bir dekor çalışması sonrasında en iyi tabela çalışmalarının tercih edilmesi, müşterilerin beğenisini kazanacaktır.

 Günümüzde görkemli dekorasyonlar ve etkili tabelalar ilgi görmektedir. Totem tabela çalışmaları da bu kategoridedir. Şehirlerarası yollarda yol kenarlarında çok büyük tabelalar vardır. Ayrıca büyük firma imajı verdiği için, birçok firma bu çalışmaları tercih ediyor. Kaldırımda yola bakan, araçların ve yayaların geçişine her hangi bir sıkıntı vermeyen bu tabelalar, ayaklı ve tek parça üretilebilmektedir. Pratik kullanım özellikleriyle, totem tabelalarda, üç taraflı seçenekler de kullanılmaktadır. Işıklandırma, neme ve olumsuz dış etkenlere karşı dayanıklılık, bu ürünlerin en önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

  Tabela Hizmetleri

 Bu hizmette, tabelanın görkemli olması, görüş alanında olması ve sektör için uygun olması önemlidir. Işıklı tabela ve ışıksız tabela çalışmalarıyla istediğiniz çözümleri çok kolay bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Kutu harf tabela, giydirme, led tabelalar ve daha birçok tabela çeşidini, sizler için üretiyoruz. Dijital baskılı ve mercekli tabelalarımız, neme karşı dayanıklıdır. Dış mekanda problemsiz bir şekilde kullanılabilen bu ürünler, istediğiniz etkili çözümleri bir araya getirmektedir. Tabela hizmetlerindeki birinci sınıf hizmet anlayışını, sizler için imal etmeye devam ediyoruz.

  Tabelada Güncelleme

 Güncelleme, her kategoride olduğu gibi tabelacılık hizmetlerimizde de önemli bir konudur. Güncellenen ve her zaman yenilenen tabela hizmetlerimizle, en iyi reklamı yapabilirsiniz. En iyi yazı şekilleri, en uygun renkler, dijital baskı çalışmaları, en iyi resim ve şekil seçenekleri, bu kategorideki en iyi çözümlerdir.

 Tabela hizmetleri kategorisindeki profesyonel çözüm yöntemleriyle, müşterileriniz için en iyi tanıtım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmette, tabela takılacak yerin ölçüleri alınmaktadır. Ölçü alma işleminin hemen ardından, iş yerinizin giriş kısmı ile uyumlu olan tabela seçeneklerimizi sizlere sunmaktayız. Işıklandırma isterseniz, en uygun ışıklandırma seçeneklerini de sunuyoruz. Bu tercihlerin yapılmasının ardından, tabelanın duracağı yeri en iyi şekilde tespit ediyoruz. Firma ismi ve logosunun belirgin olması da oldukça önemli bir konudur. Mercekli modül led seçenekleriyle, elektrik enerjisi de çok az gidecektir. Bu ışıklandırma seçeneklerinde göz kamaştırıcı güçlü bir ışık meydana getirilmektedir. Spot ışıklandırma ve özel ışıklı led tabela çalışmaları, gece gündüz reklam seçeneklerinde önemli rol oynamaktadır. Bu modellerle günün her saatinde kolaylıkla ışıklandırma yapılabilmektedir. Göz kamaştırıcı led tabela seçenekleriyle, tabela sorunlarınız tarihe karışacaktır.

 Müşteri kitlenize kolay bir şekilde ulaşmak için, size uygun tabela çalışmalarını, firmamızın ustaları en iyi şekilde hazırlayıp montajlama işlemini gerçekleştirecektir. Teknik özellikleriyle birinci sınıf işçilik sunan firmamız, tabela fiyatları işlemlerinde işçilik, boyut ve tabelanın modeli gibi konuları dikkate almaktadır.  

WhatsApp Destek