İşyeri Reklamları

İş yerleri için reklam olmaz ise olmaz ögedir. Bir iş yerinin reklamı ne kadar iyi ve dikkat çekici ise o iş yerine gelen müşteri sayısı da o derecede artmaktadır. Bizde bunun farkında olarak işyeri sahibi müşterilerimizin tanıtımlarını ve reklamlarını daha iyi yapabilmek için onlara oluşturduğumuz tabela sistemleri ile birlikte destek vererek müşterilerimizin işlerini kolaylaştırıyoruz. İş yerlerinde totem tabela, kutu harf tabela ve ışıklı tabela seçenekleri ile müşterilerimize hizmet vererek iş yerlerinin dikkat çekici olmasını sağlıyoruz. Tabela fiyatları iş yerinde tercih edilen tabelanın türüne, özelliklerine, tabelanın boyutlarına ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

  Totem Tabela Nedir?

            İş yerlerinde reklam amacı ile en çok kullanılan tabela yöntemlerinden biri totem tabela yöntemidir. Totem tabelalarda yüzey şekli diğer tabelalara göre daha büyüktür. Bu tabelalar genellikle büyük alışveriş merkezlerinin önünde, şehirlerarası yollarda ve büyük caddelerde tercih edilen bir yöntemdir. Totem tabelalarda grafik vektör tabanlı programlarda hazırlanır ve hazırlanan grafik alüminyum tabakalara geçirilir. Bu işlem için bilgisayar sistemli metal kesicilerden yardım alınır. Profesyonel bir şekilde grafiklerin kesim ve monte işlemi tamamlandıktan sonra totem tabelalar oluşturulmuş olur. Bu tabelalar yerden en az 3 ile 4 metre arasında yüksekliğe asılır. Totem tabelalar firmaların tanıtımı için tercih edilen en önemli reklam araçları arasında yer alır. İyi hazırlanmış bir totem tabela ile iş yerindeki ürünlerin reklamı çok iyi yapılabilir. Bunun bilincinde olarak müşterilerimiz için en iyi şartlarda totem tabela üretimi yapıyoruz. Firmamızda ürettiğimiz totem tabelalar uzun ömürlü ve her türlü hava koşullarına karşı son derece dayanıklıdır. Totem tabela modellerimiz arasında ışıklı, ışıksız, tek bacaklı, çift bacaklı, kompozit, alüminyum, çelik saç ve profil gibi modellerimiz bulunmaktadır.

  Kutu Harf Tabela Nedir?

            İş yerlerinde reklam yapmak için tercih edilen tabelalardan bir tanesi de kutu harf tabela yöntemidir. İş yerlerinin isimlerinin veya logolarının lazer yardımı ile kesilmesi ile oluşturulan bir tabela yöntemidir. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen kutu harf tabela yöntemlerinde ışıklı ve ışıksız olarak üretim yapılmaktadır. Kutu harf tabela yapımında ilk olarak tabelanın tasarım işlemini gerçekleştiriyoruz ve oluşturulan deseni veya harfleri router ve lazer yardımı ile profesyonelce kesiyoruz. Daha sonra kesilen harf ve desenleri bir araya getirerek tabelayı oluşturuyoruz. Boyama işlemi gerekiyorsa tabelayı boyayıp kullanılacağı alana monte ediyoruz.

  Işıklı Tabela Nedir?

            İş yerlerinde en dikkat çekici tabelalardan bir tanesi ışıklı tabela yöntemidir. Bu tabelalar firmamızda özel olarak üretilmekte ve içinde kullanılan malzemelerin farklı görevleri bulunmaktadır. Şöyle ki tabelanın ön yüzeyinde ışığı geçiren malzemeler kullanılırken arka yüzünde ise ışığın eşit dağılmasını sağlayan alüminyum gofrajlı levhalar tercih ediyoruz. Bu tabelalarda aydınlatma işlemini genelde florasan veya LED ile sağlıyoruz. Işıklı tabelalarda dikkat çekicilik açısından kırmızı, beyaz, lacivert ve siyah renkli ışıkları tercih ediyoruz. Işıklı tabelaları üretirken her türlü hava koşullarına karşı dayanıklı olarak üretebilmek için en kaliteli malzemeleri tercih ediyoruz. 

WhatsApp Destek