Işıksız Ve Işıklı Tabela Tercihinde Yeni Modeller

            Açık hava reklamcılığının en önemli unsuru olan ve günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte yeni bir boyut kazanan tabela sektörü, hızla gelişmeye devam ediyor. Bir zemin üzerine, dijital baskı veya kutu harf çalışmalarıyla şirketin özelliklerinin yazıldığı ve genelde iş yerlerinin girişine monte edilen reklam araçlarına tabela denilmektedir. Renk uyumu, modül led ışıklandırma, iki renk uyumu ve benzeri birçok özellikle, tabelacılığın en önemli konularıdır.

            Ayaklı, sütun halinde ve özel tasarım özellikleriyle üretilen, büyük firmaların girişlerinde bulunan büyük tabelalara totem tabela denilmektedir. Bu tabelaların büyüklüğü ilk anda göze çarpmaktadır. Şehirlerarası yollarda fabrika ve benzeri iş yerlerinin girişinde bu model kullanılmaktadır. Vinil germe, dekupe ve konapi gibi modeller ışıklı olarak da üretilebilmektedir. Kutu harfli totem modellerin yanı sıra çerçevesi üç tarafa bakan ayaklı modeller de bulunmaktadır. Görkemli bir reklam unsuru olan totem tabela, müşterinin isteğine göre özel olarak üretilebilmektedir. Tabela fiyatları kategorisinde, malzeme ve işçilik fiyatın belirlenmesinde etkili rol oynamaktadır.

  Kutu Harf Tabelalarda Yeni Tasarımlar Üretiliyor

            Kabartma harf çalışmaları, modül led ve diğer led ışıklandırma sistemleriyle birlikte görkemli özellikleriyle üretilmektedir. Kutu harf çalışmalarında harf üstü veya harf altı ışıklandırmalarla, mükemmel görsellik kazandırılmaktadır. Animasyon sisteminin gelişmesi ile birlikte, son yıllarda videolu görüntüler artık tabelacılığın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Tabela hizmetlerinde teknolojik gelişmeler tv görüntülü çalışmalara doğru hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Kutu harf tabela çalışmalarında alüminyum kompozit modellerin yanı sıra, paslanmaz kutu harf çalışmaları da tercih edilmektedir. Pleksi kutu özelliklerine sahip modeller de tercih edilmeye başlanmıştır. Üç boyutlu görüntü özelliğine sahip kutu harfler, animasyonlu ışıklandırma ile desteklenebilmektedir.

  Işıklı Tabelalarda Renk Tercihi Yapabilirsiniz

            Sıradan yağlı boya tabelaların modası geçti artık. Işıklandırma, led tabela ve spot ışıklandırma gibi seçeneklerle akşam vakitlerinde de iş yerinizin reklamını yapan tabelalar üretiliyor artık. Işıklı tabela seçeneklerinde profesyonel yöntemler her geçen gün artıyor. Modül ledlerle yapılan çalışmalara animasyon ekleme veya renklendirme gibi seçenekler eklenebilmektedir. Tabela satın alma kategorisinde çözüm üretmeye devam eden firmalar, hayalinizdeki tabelaları kolaylıkla üretebilmektedir. Bu kategoride en önemli konulardan biri de işçiliktir.

            Tabelanın büyüklüğü, görüş alanı, en uygun modelin seçimi, en uygun harf ve renk seçiminin yapılması, sağlam ve dayanıklı montaj işlemleri, işin ehli ustalar tarafından pratik bir şekilde yapılabiliyor. İşçilik kategorisi de her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Avrupa ile aynı anda tabelacılık sektörümüz de gelişmektedir. Tabela yaptırma işlemlerinde, belli bir fiyatlandırma söz konusudur. Boyut, fonksiyonel özellikler, model seçimi, kullanılan malzemenin özellikleri, montaj işlemleri ve benzeri birçok kategoride tabela fiyatlandırma işleminin ana esaslarını oluşturmaktadır. İşçilik de bu fiyatlandırmanın en önemli konularından biridir. Her firma için uygun fiyat seçenekleri bulunmaktadır. Kolay ve etkili fiyatlandırma seçenekleriyle, istediğiniz tabela çalışmalarını elde edebilirsiniz.  

WhatsApp Destek