Herkes İçin En İyi Tabela Çeşidi

Paslanmayan ve kararmayan metal özellikleriyle, bütün hava koşullarına dayanıklı olarak üretilen totem tabela çeşitleri, büyük ve etkileyici yapısıyla, çok uzaktan rahatlıkla fark edilmektedir. Şehirlerarası yollarda yol kenarlarında büyük tabelalar şeklinde inşa edilen ve ayaklı ve tek sütun halinde üretilen bu ürünler, yüzlerce tasarım özellikleriyle üretilmektedir. Petrollerde, fiyat tabelası olarak bilinen bu ürünler, ışıklandırma özelliklerine sahiptir.

 Fabrika ve büyük işletmeler, totem tabela seçeneklerini tercih etmektedir. Üç yönlü totem tabela çeşitlerinin yanı sıra, kare ve dikdörtgen tabela çeşitleri de bulunmaktadır. Ayak tasarım özellikleri bakımından oldukça farklı özelliklere sahip bu çalışmalar, iki renk uyumunu mükemmel bir şekilde yansıtabilmektedir. Yola doğru eğimli olan bu çalışmalarda tasarım farklılığı söz konusudur. Göz çarpan büyüklüğü ve tasarım özellikleri, etkileyici bir reklam özelliği taşımaktadır. Yol kenarlarındaki çok büyük totem tabela çeşitleri, çok uzaktan rahatlıkla fark edilmektedir. Yazı stilinin büyük olması, çok uzaktan rahatlıkla okunmasında etkilidir.

  Kutu Harf Tabela

 Alüminyum veya epoksi özellikleriyle oluşturulan kutu harf çalışmaları, bir zemin üzerinde kabartma harf gibi durmaktadır. Bu çalışmalarda harflerin altı ışıklandırılabildiği gibi, harflerin üzeri de ışıklandırılmaktadır. Az enerji harcama özelliklerine sahip olan modül ledler, ışıklandırmada kullanılmaktadır. İki renk uygulaması, bu tabela çeşitleri de tercih edilmektedir. Kutu harf tabela çeşitlerinde, animasyonlu model led ürünler, görsel olarak mükemmel özelliklere sahiptir. Mercekli modül led ürünleri ile yapılan ışıklandırmalar göz kamaştırıcı özelliklere sahiptir.

 Firma isminin belirgin olması, logosunun anlaşılır olması ve imla kurallarına riayet edilmesi, tabela sektöründe önemli konulardan biridir. Görüş açısına en uygun şekilde montajlanması gereken bu tabelalar, en uygun boyutlarda tercih edilmelidir. Bu konuda tecrübeli personellerden yardım alınmalıdır. Işıklı tabela çeşitleri, akşam karanlığında tabelanız için aydınlatıcı özellikler teşkil etmektedir. Ayrıca, animasyonlu ışıklı tabela çeşitleri, müşteri kategorisinde son derece ilgi çekici özelliklere sahiptir.

  Tabela Rengi

 Renk seçenekleri, göze çarpacak şekilde olmalıdır. Koyu zemin üzerine açık veya açık zemin üzerine koyu font çalışmaları yapılmalıdır. Telefon ve slogan gibi ayrıntılar da göze çarpacak şekilde özel olarak tasarlanır. Görüş mesafesi yanlış olan tabelalar, firma tanıtımında her hangi bir özellik meydana getirmez. Yani, iş yerinizin tam üstünde olması gereken tabela, fazla yükseğe asılırsa, etkisini kaybeder. Dükkanınıza girecek kişi, tabelayı tam olarak görmelidir. İmla kuralları da aynı şekilde önemlidir. Tabela çalışmalarında ilk adım, doğru ölçü almaktır.

 Sanal alemde yapılan deneme çalışmalarıyla, bu işin uzmanı firmalar, sizin için birçok seçenek meydana getirir. Bilgisayara yüklenen firmanızın giriş resimleri üzerinde, birçok tabela çalışması yapılır. Bütün bu çalışmalar özel programlarla yapılır. Bu çalışmalardan istediğiniz çalışmayı tercih edebilirsiniz. Tabela fiyatları işlemlerinde, tabelanın çeşidi, boyutu ve ışıklandırma özellikleri baz alınmaktadır. Ayrıca harcanan işçilik de fiyatlandırma işleminde belirleyici rol oynamaktadır. 

WhatsApp Destek