Tabela Tasarımlarının Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

            23 yıldan bu yana sektörde faaliyet göstermeye devam eden ve yenilikçi yaklaşımı ile müşterilerinin tüm taleplerini karşılayan Tabela Sanat, yapmış olduğu başarılı çalışmaları ile birlikte her zaman için ilk tercih edilen kuruluşlar arasında yer almıştır. Tabela tasarımından montajına kadar tüm süreçte sizlerin yanında yer almaya ve destek olmaya devam eden bu kuruluş, bu konuda gerekli tüm donanımlara sahiptir ve her ihtiyaca uygun olacak tabela üretimi gerçekleştirebilmektedir.

  Tabela Çeşitleri:

            Birçok alanda kullanımı mümkün olan ve sahip olduğu dikkat çekici görüntü ile tercihlerde ilk sıralarda yer alan kutu harf tabela modelleri, kullanılacak olan alana göre değişik ebatlarda ve görüntülerde tasarlanabilmektedir. Hem iç hem dış mekanda ışıklı ya da ışıksız olarak tercih edilebilecek olan kutu harf tabelalar, son derece modern ve nezih bir görünüşe sahiptir. Tüm hava şartlarına uyum sağlayacak malzemeler kullanılarak üretimi gerçekleştirilen ve harfleri istenilen büyüklüğe göre ayarlanabilen kutu harf tabelalar, oldukça uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunmaktadır.

            Şehirlerarası yol, benzin istasyonları ve buna benzer daha birçok açık alanda kullanımı mümkün olan totem tabela modellerinde tabela boyutları uzaklığa göre farklı şekillerde ayarlanabilmektedir. Önemli noktaların uzak mesafelerden kolaylıkla fark edilebilmesi amacı ile tercih edilen ve bu nedenle çok önemli bir yere sahip olan totem tabelalar, uygun bir alan tespit edildikten sonra yere monte edilerek kullanılmaktadır. Kullanılacak olan bölgeye ve araziye uygun malzemeler tercih edilerek tasarımı gerçekleştirilen totem tabela modelleri, uzak mesafelerden dahi kolayca görüş alanına girebilmektedir.

            İçerisinde ışık kaynağı bulunan tüm tabelalara verilen genel bir isim olan ışıklı tabelalar, müşteriden gelen talebe uygun olarak istenilen görsellikte hazırlanabilmektedir. Ön kısmında ışıklandırma sistemi bulunan ve her türlü logonun kolayca okunabilmesine imkan sağlayan ışıklı tabela modelleri, ışık gücü kaybolmadan uzun seneler sorunsuzca bir kullanım imkanı sunmaktadır. Gece ve gündüz farklı görüntüler sergileyen ışıklı tabelalar, son derece az bir enerji tüketmesi nedeni ile de çok fazla tercih edilmektedir. Kullanılacak olan alana ve hava şartlarına uygun özelliklerde üretilmesi gereken ışıklı tabela modelleri, görsel açıdan da oldukça şık bir duruşa sahiptir.

  Tabelaların Hayatımızdaki Önemi:

            Göz alıcı bir tasarımda üretilen ve müşterilerin dikkatini çok daha kolay bir şekilde çekebilme olanağı sağlayan tabelalar, çok uzun yıllardan beridir hayatımızdaki önemini korumaya devam etmektedir. En etkili reklam yöntemleri arasında sayılmasının yanı sıra maliyeti de son derece düşük olan tabela modelleri, her alanın ve her sektörün ihtiyaç duyduğu bir reklam aracı konumundadır. Tabela fiyatları tespit edilirken hangi malzemelerin kullanıldığı, tabelanın boyutunun ne olacağı, ne gibi özelliklere sahip olacağı gibi etkenler göz önünde bulundurulmakta ve buna bağlı olarak her bütçeye hitap edebilecek fiyatlar ortaya çıkmaktadır. 

WhatsApp Destek