Şirketinizin Yeni Yüzü

            Ülkemizde en önemli hususlardan biri kuşkusuz tabela reklam hizmetidir. Tabela reklam hizmeti kategorisindeki çalışmalarda, sektörel farklılıklar önemlidir. Her sektörün kendine özgü tabela anlayışı vardır. Büyük işletmelerin kapısında her zaman için totem tabela seçenekleri tercih edilmektedir. Tabela seçenekleri içerisinde büyük ve gösterişli özellikleriyle göz dolduran bu ürünler, şehirlerarası yolların kenarlarında tercih edilen çalışmalardır. Uzaktan kolaylıkla fark edilen ve okunabilen bu çalışmalarla, etkili reklamı elde etmiş olursunuz. Bu ürünlerde üç taraflı modeller, ayaklı ve ayaküstünde çerçeve modelleri, tek sütun halindeki modeller ve özel tasarım modelleri popülerdir.

  Ölçü Alma ve Montaj

            Ölçü alma işlemlerinde uzman olan konunun uzmanı firmamız, görüş mesafesini en iyi şekilde ayarlamaktadır. Görüş mesafesi dışındaki bütün çalışmalar, ciddi problemler meydana getirmektedir. Günümüz teknolojisiyle üretilen ve yeni nesil tabela özelliklerine sahip olan led tabelalar da ilgi görmektedir. Tabela çalışmalarıyla reklamda birinci sınıf çözüm gerçekleştirilmektedir. Kutu harf tabela çalışmalarında, istediğiniz font uygulanabilir. Ayrıca, kutu altı ve kutu üstü ışıklandırma seçenekleriyle, istediğiniz görselliği elde edebilirsiniz. Bu çalışmalarda, zemin rengi ile yazı rengi önemlidir. Yazının belirgin olmasının yanı sıra, göze hoş gelen iki renk seçenekleri ile hazırlanmalıdır. Logonun tasarımı da önemlidir.

            Orijinal renkler ve çizgiler, logo reklamı için önemlidir. Doğru yerde logonun kullanılması, şirket isminin kullanımını engellememesi gibi durumlar, son derece önemlidir. Işıksız veya ışıklı tabela seçeneklerinde de durum aynıdır. Aydınlatma işleminde logoların ve isimlerin belirginliği önemlidir. Birinci sınıf tabela hizmetleri için, en iyi seçeneklerin tercih edilmesi gerekir. Tabela fiyatları seçeneklerinde, tabelanın boyutu, işçilik ve benzeri birçok kategoride değerlendirilmektedir.

  Fonksiyonlu Tabelalar

            Tabela denildiği zaman eskiden, sadece şirket ismi ve telefonu gibi basit bilgiler akla geliyordu. Bu işi ise ressamlar yapıyordu. Dijital baskı özellikleriyle resimleri bile kolaylıkla tabelaya yansıtan bu çalışmalar, ressama gerek kalmadan istediğiniz çözümleri kolay bir şekilde sizlere sunmaktadır. Fonksiyonel çalışmalarda, animasyonlu modül led tabela çalışmaları ve led tabela seçenekleri, en popüler olan seçeneklerdir. Videolu led tabelalar, renkli led tabelalar, yüzlerce ürünü tek çerçevede sunabilmektedir. İnsana verilen aklın ürünü teknoloji, tabela sektöründeki gelişmelere devam ediyor.

            Birinci sınıf çözüm yöntemleriyle, bu kategorideki bütün çalışmalarda, başarılı ve etkili sonuçlar elde edilebilir. Giriş dekoru ve sektörel özellikler, tabela tasarımlarında önemlidir. Büyük tabela gerektiren yerlerde, küçük tabela tercih etmeyiniz. İstediğiniz etkiyi oluşturamazsınız. Etkili ve başarılı bir çalışma için, bu işin uzmanlarıyla çalışmak gerekir. Firmamız, tabela konusundaki tecrübesiyle, sizin için en iyi reklam seçeneklerini meydana getirecek çalışmaları, sizin için uygulamaktadır.

            Bu etkili çalışmalarda oldukça kaliteli çözümler meydana getiren firmamız, görsel olarak iki ve üç renk seçenekli çalışmaları kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Müşterinizin beklentilerini tabela çalışmalarımıza başarılı bir şekilde yansıtmaya devam ediyoruz. 

WhatsApp Destek