Işıklı Ve Işıksız Tabela Modellerinde Katalog Genişliyor

Tanıtım dünyasının en popüler üyesi olan, müşteri kategorisinde ilk izlenim konusu, tabela ile mükemmel bir şekilde sonuçlanabilmektedir. İlk izlenimde en iyi etkiyi oluşturan firmalar, diğer firmalara nazaran çok daha başarılı oluyor. İş yeri, büro, ofis, AVM ve fabrika gibi birçok mekanda, özellikle girişlerde tercih edilen, ışıklı, ışıksız kabartmalı, kutu harf, dijital baskı ve ledli üretilen, boyutları değişkenlik gösteren, bir zemin üzerine uygulanan reklam araçlarına tabela denilmektedir. Açık hava reklamcılığında en önemli unsur olan bu çalışmalar, teknolojinin gelişmesi ile birlikte fonksiyonel özelliğini artırmaya devam ediyor. Videolu ve fonksiyonel özellikleriyle tercih edilen yeni modeller, tv kalitesinde görüntü özelliğine kavuştu.

  Tabela Tasarımlarında Yeni Modeller Üretiliyor

            Bu sektörün en önemli özelliği, farklı özelliklere sahip modellerin bir arada kullanılabilmesidir. Işıklı, ışıksız, resimli, kutulu ve vinil germe, pleksi kutu, alüminyum kutu ve fonksiyonel ışıklandırma gibi birçok kategori tabelalarda ayrı ayrı kullanılabilmektedir. Kutu harf çalışmaları normal iş yeri tabelalarında kullanılabildiği gibi totem tabela çalışmalarında da kullanılabiliyor. Çatı, led tabela, dijital baskı, one a way ve giydirme gibi birçok kategoriden oluşan bu sektörde, pion ve totem modeller, en büyük modellerdir. Yola meyilli olan ve yoldan geçenlerin rahat bir şekilde tabelayı görmesini sağlayan modellerin yanı sıra, tek sütun şeklinde göğe yükselen devasa totem modeller de üretilebilmektedir. Hayal gücünüzle sınırlı tasarım seçeneklerini, kısa zamanda üretebilen işin uzmanı tabelacılarla, iş yerinize en uygun tabelaları kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

  Işıklı Özellik Tabelaya Yeni Bir Anlam Kazandırdı

            Reklamcılık kategorisinin en popüler seçeneği olun bu sektörde, fiyatlandırma işlemi, işçilik, işlevsellik, kullanılan malzeme ve diğer masrafların hesaplanması kategorilerini kapsamaktadır. Tabela fiyatları seçenekleriyle, istediğiniz görsel mükemmelliğe sahip reklam hizmetini elde edilebilir. İsteğe göre hazırlanan tabela seçeneklerinde, led ışıklandırma en çok tercih edilen modeller içerisinde yer almaktadır. Işıklı tabela seçeneklerinde animasyon çalışmaları, renk seçenekleriyle yapılabilmektedir. Renkli ve iki renkli led tabelalar da bu kategoride değerlendirilmektedir. Bilgisayarda power led programından hazırlanan animasyonlar ve videolar, led tabelaya kolaylıkla yansıtılabilmektedir. Işıklandırılabilen kutu harf tabela seçenekleri de tercih sıralamasında üst sıralarda yer almaktadır. Gold krom seçenekleri, alüminyum kompozit ve pleksi kompozit seçenekleri, görsel olarak oldukça etkileyici özelliklere sahiptir.

            Font seçeneği bakımından zengin olan kutu harf seçenekleri, ışıklı tabela kategorisinde de üretilebilmektedir. Pratik reklamcılığın en çok tercih edilen sektörü olan tabelalar, yeni nesil özellikleriyle eski modellere nazaran çok daha farklı fonksiyon özelliklerine sahip olabilmektedir. Tabelaların montaj işlemlerinde görüş alanı oldukça önemlidir. Görüş alanının yanı sıra doğru modelin seçimi, müşteride algıda seçiciliğe neden olacak renklerin seçimi ve ışıklandırma sisteminin doğru bir şekilde tercih edilmesi, bu kategoride oldukça önemlidir. Firmanın kendine özgü renkleriyle hazırlanan tabelalar, müşteri tarafından diğerlerine nazaran daha çabuk fark ediliyor.

WhatsApp Destek