Günümüzün En Başarılı Ve En Etkili Tabela Sistemleri

Tüm Sektörlere Uygun Tabela Tasarımları

            Tabelalar, işletmelerin kendini tanıtabilmesi ve müşterinin ilgisini çekebilmesi adına hayatımızda her zaman önemli bir yere sahip olmuştur. En etkili tanıtım araçlarından biri olmasının dışında uzun yıllar kullanılabilecek en ekonomik reklam seçenekleri arasında yer alması nedeni ile de önemini hiçbir zaman kaybetmeyen tabelalar, günümüzün en ileri teknolojileri kullanılarak geliştirilmeye ve daha dikkat çekici bir hale getirilmeye devam etmektedir.

            Şehirlerarası yollar gibi açık alanlarda tercih edilen ve boyutları uzaklık mesafesine göre belirlenen totem tabela tasarımları, firmaların marka değerini yükseltmek için tercih ettikleri en başarılı alternatiflerden biridir. Konusunda uzman kişiler tarafından tasarımı gerçekleştirilen ve birçok farklı seçeneğinin bulunduğu totem tabela ürünleri, en uzak mesafelerden dahi kolay bir şekilde görülebilmektedir.

            Genel olarak büyük ebatlarda ve gösterişli bir tasarıma sahip olan totem tabelalar, ayakta durması ve ışık gücü gibi gerekli tüm detaylar düşünülerek tasarlanmaktadır. Totem tabelalar tasarlanırken kullanılacak olan alanın hava şartları ve ölçüleri de göz önünde bulundurulmaktadır. Farklı logo ve tasarımı ile birlikte gören herkesi kendine hayran bırakmayı başaran kutu harf tabela modelleri, kullanışlı olması ve kaliteli yapısı ile bir çok firmanın ilk tercihleri arasında yer almaktadır. En iyi malzemeler kullanılarak tasarlanan ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunan kutu harf tabelalar, büyük boyutlarda hazırlanmakta ve bu nedenle ilgi uyandırmaktadır. İstenilen karakterlere göre harfleri tasarlanan ve istenilen her renge boyanabilen kutu harf tabelalar, en canlı renkler tercih edilerek tasarlandığı için uzaktan dahi rahatlıkla dikkat çekmeyi başarıyor.

            Daha çok işletmelerin giriş bölümlerinde tercih edilen ve önemli teknik özelliklere sahip olan ışıklı tabela modelleri, kullanılan malzemelere ebatlarına göre farklılıklar göstermektedir. Müşterilerin ilgisini daha kolay çekebilmek adına tercih edilen ve her sektöre uygun özelliklerde hazırlanan ışıklı tabela sistemleri, reklamın en etkili şekilde yapılmasını sağlayarak tüm dikkatlerin üzerinde toplanmasını sağlar. Farklı aydınlatma sistemleri kullanılarak tasarlanan ve gerekli analizler yapıldıktan sonra üretim kısmına geçilen ışıklı tabela ürünleri, hava kararmaya başladığı andan itibaren kendini göstermekte ve ihtişamlı duruşu ile göz doldurmaktadır.

  Tabelaların Sağladığı Avantajlar :

            İnsanların merakını uyandırmak ve markaya yönlendirmek için tercih edilen bir yöntem olan tabela sistemleri, çok uzun yıllardan beridir firmalar tarafından kullanılmaktadır. Hem düşük bir maliyet gerektirmesi hem de insanlar üzerinde önemli bir etki bırakması nedeni ile tabelalara olan talep hiçbir zaman düşmemekte ve tabelalar her sektöre uygun özelliklerde hazırlanabilmektedir. Uzun vadeli bir kullanım vaat etmesi sebebi ile reklam maliyetlerinin düşmesini ve kaliteli tasarımları ile marka değerinin artmasını sağlayan tabela tasarımları, bu özelliği ile hedef kitleyi kolay bir şekilde etkisi altına alabilmektedir. Hem işletmenize prestij kazandırmak hem de markanızın bilinirliğini arttırmak için en uygun tabela fiyatları ile bu ayrıcalıklardan faydalanma fırsatını kaçırmayın

WhatsApp Destek